🔸سخنان رییس کمیسیون برنامه، بودجه و منابع پایدار شورا، درخصوص عوارض شهری در مسجد امام حسین(ع)

ببینید
📹

🔸سخنان رییس کمیسیون برنامه، بودجه و منابع پایدار شورا، درخصوص عوارض شهری در مسجد امام حسین(ع)

🔸 حسین چناریان، رییس کمیسیون برنامه، بودجه و منابع پایدار شورا، به‌همراه شهردار کرمان، معاون معماری و شهرسازی شهردار، شهردار منطقه یک و برخی از اعضای شورا با حضور در مسجد امام حسین(ع) به پرسش‌های برخی درخصوص عوارض شهری پاسخ دادند.

مشاهده ویدیو در آپارات در لینک‌ زیر:
https://aparat.com/v/2bswR

حسین چناریان، رییس کمیسیون برنامه، بودجه و منابع پایدار شورا:
⭕ متأسفانه در شهر کرمان در دوران قبل از شورای پنجم و ششم بدون توجه به دستورالعمل ابلاغی وزارت کشور، ضوابط مربوط به تعیین پایه و مبنای عوارض در نظر گرفته نشده بود؛ بنابراین، در مقایسه لوایح عوارضی شهر کرمان با شهرهای هم‌سطح، تفاوت بسیار زیادی دیده می‌شد.

⭕ فاصله تعیین عوارض درخصوص یک موضوع، تفاوت آشکاری با همان موضوع مشابه در شهرهای دیگر داشت و بسیار پایین‌تر از حد معمول بود؛ بنابراین، این موضوع درآمد شهرداری را بسیار کاهش داده بود و تطابقی با هزینه‌های تحمیل‌شده نداشت.

https://www.instagram.com/divareshahr.ir

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا