🔰دکتر پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس در جلسه شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی استان کرمان مطرح کرد:

📍رویکرد تشخیص و هیئت های داوری در تامین اجتماعی فسادآور است

🔹رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: رویکرد تشخیص و هیئت های داوری در تامین اجتماعی فسادآور است.

🔹دکترمحمدرضا پورابراهیمی با اشاره به مشکلات فعالان اقتصادی در حوزه تامین اجتماعی اظهار کرد: رویکرد تشخیص و هیئت های داوری در تامین اجتماعی فسادآور است و این چالش مهمی است و برای این کار باید قانون را اصلاح کرد.

🔹وی با اشاره به اینکه اصلاح قانون زمان بر است، افزود: راهکار کوتاه مدت رویه های اجرایی است که باید از طریق سامانه اصلاح شود.

🔹پورابراهیمی تصریح کرد: مالیات، بانک و بیمه سه چالش فعالان اقتصادی است که فقط منحصر به استان کرمان هم نیست و اگر ما این موارد را اصلاح کنیم، مشکل حل می شود.
—————————————

https://www.instagram.com/divareshahr.ir

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا