🔰با حضور رئیس سازمان نوسازی و تجهیز مدارس کشور:

💢مدرسه 12 کلاسه خیر ساز زنده یاد غلامحسین میرزایی در روستای قائم آباد کرمان افتتاح شد

🔰طی مراسمی با حضور رئیس سازمان نوسازی و تجهیز مدارس کشور، نمایندگان مردم شهرستان های کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی ، مدیران کل آموزش و پرورش و نوسازی و تجهیز مدارس استان مدرسه 12 کلاسه خیر ساز زنده یاد غلامحسین میرزایی در روستای قائم آباد کرمان افتتاح شد

✅به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان مدرسه خیر ساز 12کلاس زنده یاد غلامحسین میرزایی با زیر بنایی یکهزار و 600 در زمینی به مساحت سه هزار و 750 متر مربع با حضور رئیس سازمان نوسازی و تجهیز مدارس کشور به بهره برداری رسید.

✅گفتنی است: برای ساخت این مدرسه خیر ساز بیش از ۸ میلیارد تومان هزینه شده است که توسط خانواده زنده یاد غلامحسین میرزایی و عطا احمدی«بنیاد نیکوکاری ابوالفضل (ع)» احداث شده است.

✅شایان ذکر است: زمین این مدرسه خیر ساز توسط خانواده زنده یاد «علی ایلاقی ( ماه زاده)» به آموزش و پرورش استان اهدا شده است.

✅بر پایه این گزارش: مراسم افتتاح مدرسه 12 کلاسه خیر ساز زنده یاد غلامحسین میرزایی با حضور رئیس سازمان نوسازی و تجهیز مدارس کشور، نمایندگان مردم شهرستان های کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی، مدیران کل آموزش و پرورش و نوسازی و تجهیز مدارس استان و جمعی از مردم، مسئولان و خیران در روستای قائم آباد کرمان برگزار شد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا