📌با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی ۴۷ کیلومتر راه روستایی در جنوب کرمان به بهره برداری رسید

🔷️در مراسمی با حضور نبیان معاون وزیر راه و شهرسازی با افتتاح ۱۰ کیلومتر محور روستایی چغوکی _فضل ابن عباس در شهرستان منوجان بصورت همزمان ۸ هزار خانوار روستایی با هزینه ۱۰۳ میلیارد تومان در مجموع هفت شهرستان جنوبی از راه مناسب بهره مند شدند.
🔷️در حاشیه این مراسم معاون وزیر را و شهرسازی با تقدیر از مجموعه اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب کرمان بجهت اقدامات جهادی در راهسازی به ویژه در روستاها گفت: اگر می‌خواهیم سیاست‌های اقتصاد مقاومتی به درستی رقم بخورد باید روستاهایی آباد ایجاد کنیم تا مردم در یک فضای مناسب بتوانند فعالیت‌های اقتصادی و اجتماعی داشته باشند.
🔷️وی افزود: ۱۷۹ کیلومتر راه روستایی برای ساخت در دستور اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب استان کرمان قرار دارد تا با ساخت این راه های روستایی زمینه مناسب تردد برای مردم در این مناطق فراهم شود .
🔷️مجتبی محمودی مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب استان کرمان هم گفت: در حال حاضر پروژه های مهم و تاثیر گذاری که ۱۸ سال از زمان آغاز آنها گذشته است برای اتمام در دستور کار جدی راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب استان کرمان است .
🔷️وی بیان کرد: اتصال محور مواصلاتی شهرستان فاریاب به ارزوییه، شهرستان قلعه گنج به رمشک و نیک شهر در سیستان و بلوچستان بخش دهکهان به بخش آسمینون ، بخش اسفندقه به بخش صوغان در ارزوئیه، محور مواصلاتی شهرستان فاریاب به شهرستان حاجی آباد از طریق روستای حرمه،
محور مواصلاتی منوجان، آب باد بی بی به جغین شهرستان میناب که جمعا ۱۱۲ کیلومتر است که زمینه توسعه‌ای بیشتر این‌مناطق را فراهم می کند و بعضا این راه ها نقش از بن بست درآوردن برخی شهرستان ها را نیز دارند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا