💥 افتتاح طرح 74 هکتاری آبیاری تحت فشار در شهرستان زرند:

♦طرح آبیاری تحت فشار با برخورداری از ۱۲ میلیارد ۹۵۰ میلیون ریال کمک بلاعوض دولتی در هفتاد و چهار هکتار از باغات پسته روستای خیر اباد بخش مرکزی شهرستان زرند افتتاح شد.

♦طرح با حضور خانم شریعتی نماینده مردم زرند و کوهبنان، دکتر خیراندیش رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان، فرماندار و جمعی از مسئولان اجرایی و محلی افتتاح شد.
دکتر خیر اندیش رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان گفت:کشاورزان زرندی می‌توانند برای اجرای طرح های نوین آبیاری از تسهیلات بلاعوض در هر هکتار۳۰۰ میلیون ریال بهرمند شوند
🔹 حسینی نژاد فرماندار زرند در مراسم افتتاح این طرح گفت : این طرح با ۵ میلیارد ۱۸۰ میلیون تومان هزینه اجرا شد که با اجرای آن برای ۳ نفر اشتغالزایی فراهم شد.
♦ وی افزود: در حال حاضر از ۳۷ هزار هکتار باغات پسته حدود ۵ هزار هکتار از باغات پسته این شهرستان تحت پوشش آبیاری نوین قرار دارند.
♦️ رضا محمدی مدیر جهاد کشاورزی زرند نیز گفت: با اجرای این طرح، افزایش راندمان آبیاری حدود ۷۵درصد در باغات تحت پوشش دارد.

♦ وی افزایش عملکرد محصول، کاهش رشد علف‌های هرز، کاهش نیروی انسانی را از دیگر مزایای این روش آبیاری عنوان کرد.

♦ خانم شریعتی نماینده مردم شهرستانهای زرند و کوهبنان با اشاره به بحران منابع آبی در شهرستان زرند گفت: باید برای مصرف بهینه آب بویژه در بخش کشاورزی به صورت جدی برنامه‌ریزی شود و اجرای طرح‌های آبیاری نوین گامی ارزشمند در عبور از بحران به شمار می‌رود که مشارکت بیش از پیش کشاورزان شهرستان در راستای تجهیز باغات به اجرای آبیاری تحت فشار را خواستار شد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا