💢 با حضور رئیس سازمان نوسازی و تجهیز مدارس کشور:

♨️دبستان ۹ کلاسه شهید حمید نامجو در شهر باغین کرمان با اعتباری بالغ بر چهار میلیارد تومان افتتاح شد

💠 طی مراسمی با حضور معاون وزیر و رئیس سازمان نوسازی و تجهیز مدارس کشور دبستان ۹ کلاسه شهید حمید نامجو در شهر باغین کرمان با اعتباری بالغ بر چهار میلیارد تومان افتتاح شد.

💠به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان دبستان ۹ کلاسه شهید حمید نامجو با زیربنای ۸۶۰ متر در شهر باغین کرمان افتتاح شد.

💠گفتنی است: این مدرسه نه کلاسه با اعتباری بالغ بر چهار میلیارد تومان در زمینی به مساحت سه هزار و ۵۰۰ متر مربع از محل اعتبارات دولتی احداث شده است.

✅بر پایه این گزارش: مراسم افتتاح مدرسه ۹ کلاسه شهید حمید نامجو با حضور رئیس سازمان نوسازی و تجهیز مدارس کشور، نمایندگان مردم شهرستان های کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی، مدیران کل آموزش و پرورش و نوسازی و تجهیز مدارس استان و جمعی از مردم، مسئولان و خیران در شهر باغین کرمان برگزار شد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا