💢معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان کرمان خبر داد:

⭕کسب پنج رتبه برتر مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش آموزان سراسر کشور توسط دانش آموزان کرمانی

⭕معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان کرمان گفت: دانش آموزان دختر و پسر استان موفق به کسب پنج رتبه برتر کشوری در مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش آموزان سراسر کشور شدند.

◀️به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان حجت‌الاسلام والمسلمین سید اصغر سادات حسینی با اعلام این خبر افزود: دانش آموز کرمانی « زینب علیپور» از شهرستان انار موفق به کسب رتبه اول مسابقات کشوری در رشته قرائت تحقیق پایه دوازدهم شد.

◀️وی از کسب رتبه چهارم این دوره از مسابقات توسط دانش آموز رفسنجانی « عارفه سنگیان» در رشته قرائت تحقیق قرآن مجید پایه دهم خبر داد.

◀️سادات حسینی گفت: زهرا شریعتی دیگر دانش آموز رفسنجانی موفق به کسب رتبه پنجم قرائت ترتیل قرآن در دوره متوسطه اول شد.

◀️معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان کرمان با اشاره به کسب رتبه چهارم این دوره از مسابقات توسط « ریحانه فرزین» از شهرستان شهربابک در رشته حفظ عمومی قرائت قرآن مجید در رشته حفظ عمومی پایه یازدهم از کسب رتبه سوم مسابقات کشوری قرآن، عترت و نماز دانش آموزان سراسر کشور در رشته قرائت تحقیق قرآن مجید در پایه هفتم خبر داد.

◀️حجت الاسلام و المسلمین سید اصغر سادات حسینی در مسابقات کشوری قرآن، عترت و نماز دانش آموزان سراسر کشور بر اساس دستورالعمل از رشته پنج نفر به عنوان منتخب معرفی می شوند.

◀️بر پایه این گزارش: مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش آموزان سراسر کشور از ششم تا هشتم مرداد ماه جاری در تبریز برگزار شد.

💢معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان کرمان خبر داد:⭕کسب پنج رتبه برتر مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش آموزان سراسر کشور توسط دانش آموزان کرمانی⭕معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان کرمان گفت: دانش آموزان دختر و پسر استان موفق به کسب پنج رتبه برتر کشوری در مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش آموزان سراسر کشور شدند.◀️به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان حجت‌الاسلام والمسلمین سید اصغر سادات حسینی با اعلام این خبر افزود: دانش آموز کرمانی « زینب علیپور» از شهرستان انار موفق به کسب رتبه اول مسابقات کشوری در رشته قرائت تحقیق پایه دوازدهم شد.◀️وی از کسب رتبه چهارم این دوره از مسابقات توسط دانش آموز رفسنجانی « عارفه سنگیان» در رشته قرائت تحقیق قرآن مجید پایه دهم خبر داد.◀️سادات حسینی گفت: زهرا شریعتی دیگر دانش آموز رفسنجانی موفق به کسب رتبه پنجم قرائت ترتیل قرآن در دوره متوسطه اول شد.◀️معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان کرمان با اشاره به کسب رتبه چهارم این دوره از مسابقات توسط « ریحانه فرزین» از شهرستان شهربابک در رشته حفظ عمومی قرائت قرآن مجید در رشته حفظ عمومی پایه یازدهم از کسب رتبه سوم مسابقات کشوری قرآن، عترت و نماز دانش آموزان سراسر کشور در رشته قرائت تحقیق قرآن مجید در پایه هفتم خبر داد.◀️حجت الاسلام و المسلمین سید اصغر سادات حسینی در مسابقات کشوری قرآن، عترت و نماز دانش آموزان سراسر کشور بر اساس دستورالعمل از رشته پنج نفر به عنوان منتخب معرفی می شوند.◀️بر پایه این گزارش: مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش آموزان سراسر کشور از ششم تا هشتم مرداد ماه جاری در تبریز برگزار شد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا