💢معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان کرمان:

راضیه نور محمدی معلم کرمانی رتبه دوم کشوری جشنواره تجارب زیسته را کسب کرد

⭕ معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان کرمان گفت: راضیه نور محمدی معلم کرمانی رتبه دوم کشوری جشنواره تجارب زیسته را کسب کرد.

◀️ به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان اصغر پارسا از کسب رتبه دوم کشوری در جشنواره تجارب زیسته دبیران دوره اول متوسطه توسط سرکار خانم راضیه نور محمدی شاغل در آموزش و پرورش شهرستان زرند خبر داد.

◀️وی افزود: جشنواره کشوری تجارب زیسته در حوزه مدیریت کلاس درس، سنجش و ارزشیابی و تکالیف درسی کلاسهای مجازی و حضوری در قالب پادکست آموزشی برگزار شده است.

◀️پارسا با بیان اینکه ثبات، ماندگاری و استفاده بهینه از دانش و تجاربی که در فرآیند یاددهی – یادگیری به دست می آید نقش موثری در بهبود عملکرد حرفه ای معلمان دارد گفت: انتقال و نشر این تجارب می تواند زمینه ساز اثر بخشی معلمان در مدیریت کلاس درس، ارائه محتوی آموزشی، با کیفیت شیوه های سنجش و ارزشیابی و ایجاد زمینه و شوق یادگیری در دانش آموزان شود.

https://www.instagram.com/divareshahr.ir

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا