💢دیدار اعضای هیات شهدای بیت الحرام مسجد قائم با استاندارکرمان

👈دکترفداکار: باید ازظرفیت کانون‌های مساجد درجهت تقویت فرهنگی استان استفاده کرد

صبح امروز 20تیرماه اعضای هیات شهدای بیت الحرام مسجد قائم با استاندارکرمان دیدار و در خصوص مسائل مورد نظربه گفتگو وتبادل نظر پرداختند.
دکترمحمدمهدی فداکاراستاندارکرمان در این دیدارمساجد را پایگاه های مهم و اثرگذار درکاهش آسیب های اجتماعی، ایجاد اشتغال وحل وفصل مشکلات اقتصادی دانست واظهار داشت:حضور جوانان ونقش کلیدی آنان درهیات ها برای کسی پوشیده نیست لذا ایجاد بستر مناسب جهت حضور جوانان در مساجد امری مهم است.
فداکار براستفاده ازظرفیت های مشاجد در نیل به اهداف اسلامی تاکید کرد و افزود: باتوجه به ضرورت‌حتی مقابله با رویکرد دشمنان در القای شبهات، کانون‌های مساجدبرای کارکردن در این زمینه نیازمند تجهیزات وبرگزاری دوره‌های قوی هستند.
وی تصریح کرد: می‌توان از ظرفیت کانون‌های مساجد به عنوان پایگاه‌هایی برای تقویت فرهنگی استان استفاده کرد و استانداری کرمان نیز تا جایی که بتوانید از برنامه های مساجد حمایت خواهد کرد.

https://www.instagram.com/divareshahr.ir

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا