💢دکتر پورابراهیمی خبر داد:

📌توافق برای کمک به قهرمان ژیمناستیک استان کرمان

🛑برنامه ریزی برای تبدیل کرمان به قطب ورزش ژیمناستیک

🔻دکترمحمدرضا پورابراهیمی با اشاره به برگزاری نشست مشترک با هیئت ژیمناستیک استان کرمان و بازیکن قهرمان آسیا و مدیران باشگاه های صنعتی استان کرمان اظهار کرد: با توجه به نشست قبلی که در کرمان داشتیم و توافقی که انجام شده بود، این نشست برگزار و گزرشی از وضعیت هیئت استان که با حضور بازیکنان جایگاه ویژه ای پیدا کرده، ارائه شد.

🔻وی افزود: یکی از بازیکنان این هیئت نایب قهرمان آسیا شده و برای جام جهانی انگلیس سهمیه کسب کرده است.

🔻پورابراهیمی بیان کرد: در این نشست از باشگاه های استان درخواست شد با هیئت ژیمناستیک همراهی داشته و مقرر شد آقای کهنی با عقد قرارداد با یکی از مجموعه های ورزشی مطرح استان فعالیت حرفه ای خود را دنبال کند.

🔻نماینده مردم کرمان و راور در مجلس گفت: در این نشست توافق شد هیئت ژیمناستیک و آقای کهنی مورد حمایت باشگاه ها قرار بگیرند و در بلندمدت راه اندازی باشگاه تخصصی ژیمناستیک در استان کرمان در دستور کار قرار بگیرد تا ظرفیت ایجاد شده در استان به کشور کمک کند و کرمان را به عنوان قطب بازیکنان و مربی این رشته به کشور معرفی کنیم.
——————————

https://www.instagram.com/divareshahr.ir

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا