💢در حاشیه همایش ۲ روزه‌ فرصت‌های سرمایه گذاری استان کرمان،

🔻بازدید دکتر پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس به همراه استاندار کرمان ‌و جمعی از مسوولین ارشد استان از نمایشگاه و تخصصی دستاوردهای شرکت های بزرگ صنعتی و معدنی استان کرمان

🔻همچنین در این همایش ۲ روزه ۱۵ پنل(درگاه) تخصصی در حوزه‌های مختلف برگزار شد و جزییات ۱۵۰ هزار میلیارد تومان پروژه به زبان فارسی و لاتین برای سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی آماده شده.

🔻بر این اساس دبیرخانه این همایش دراتاق بازرگانی کرمان ایجاد شد.
———————————

https://www.instagram.com/divareshahr.ir

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا