💠پیام سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کرمان به مناسبت روز بهورز

⏺️ دکتر مهدی احمدی نژاد، سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کرمان در پیامی فرا رسیدن دوازدهم شهریور ماه، روز بهورز را تبریک گفت.

متن پیام به این شرح است:

🔹به مناسبت ۱۲ شهریور ماه روز بهورز، فرصت را غنیمت شمرده و این روز را به پاس تکریم و تجلیل از زحمات و تلاش های شبانه روزی همکاران عزیز بهورز تبریک عرض می نمایم.

🔹نقش موثر شما مدافعان و جهادگران حوزه سلامت؛ به عنوان یکی از ارکان اصلی حوزه سلامت در ارائه خدمات مربوطه در دور افتاده ترین نقاط، در سخت ترین شرایط و به محروترین اقشار که منجر به ارتقای سلامت جامعه شده است بر کسی پوشیده نیست و در بحران های گوناگون نیز با اقدام به موقع و علمی، سلامتی را برای منطقه تحت پوشش خود به ارمغان آورده اید.

🔹شما همکاران گرامی خدمات متنوع حوزه سلامت را به نحو شایسته ای در جامعه تحت پوشش ارائه می دهید و با ایثار و فداکاری خود همواره در راه کسب رضایت خالق و مخلوق کوشیده اید؛ که تبلور آن را به ویژه در زمان بحران کرونا شاهد بوده ایم.

🔹همت و تلاشتان را ارج می نهم و این روز را خدمت شما عزیزان تبریک عرض می نمایم؛ موفقیت و پیروزیتان را از درگاه خداوند متعال مسألت دارم.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا