💎استاندار کرمان:

👈باید فرهنگ پرداخت مالیات را بین مردم نهادینه کنیم

👈مالیات یکی از منابع اصلی درآمدی دولت

🟢استاندار کرمان با تاکید بر اینکه باید با فرهنگ سازی مناسب به مردم نشان دهیم که با پرداخت مالیات چه کمک شایانی به رشد و توسعه کشور می کنند اظهار داشت: سعی کنیم با برنامه ریزی درست فرهنگ پرداخت مالیات را بین مردم نهادینه کنیم.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمان، دکتر محمدمهدی فداکار صبح امروز ۲۰ تیرماه در دیدار مدیرکل امور مالیاتی استان و جمعی از مدیران اداره کل مالیاتی به نقش مهم درآمدهای مالیاتی در توسعه و پیشرفت اهداف دولت اشاره کرد و اظهار داشت: مالیات بعنوان یکی از منابع اصلی درآمدی دولت و راهی برای بهبود سطح زندگی مردم در اکثر کشورهای جهان از جایگاه ویژه ای برخوردار است.
استاندار کرمان در ادامه افزود: مالیات به عنوان یک درآمد براساس اقتصاد داخلی مانند سایر کشورهای توسعه یافته در دستور کار قرار گرفته است.

https://www.instagram.com/divareshahr.ir

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا