👈حجه الاسلام امین رضوانی امام جمعه منوجان در نمازجمعه مورخ ۱۰ تیرماه ۱۴۰۱ گفت:

ما بزرگترین معدن کروم خاورمیانه را درشهرستان داریم که می توانست در جنوب شرق کشور تحول چشمگیری ایجاد کند اما متاسفانه در دهه های اخیرباسپردن مدیریت آن به انسانی ناکارآمد و طمع کار نه تنها برای ماکاری انجام داده بلکه شرمنده تعدادی از اقشار زحمت کش ورنج دیده بوده ایم وبا همدلی شما ومسئولان شهرستان وشورای تامین و نماینده محترم سخن شما به ریاست محترم جمهور رسیده ودستورات لازم داده شد به امید اینکه روزهای خوش بالندگی را داشته باشیم.
🔹وی در ادامه افزود:بایدبه زندگانی حضرت امام علی (ع) و فاطمه زهرا (س) نگاه ویژه ای کنیم از باب معیشت و زندگی مادی وساده وآنها را الگوی خود قراردهیم
🔸وی به سرنگونی هواپیمای مسافربری ایران توسط ناوگان آمریکایی درخلیج فارس در۱۲ تیر ۱۳۶۷ و شهادت همه سرنشینان آن وروز افشای حقوق بشر آمریکایی اشاره وافزود:اگر مروری کنیم در سه قرن غارتگری کشورهای غرب,آمریکای مستکبر که مدعی حقوق بشر است همیشه ظلم وتجاوز ودخالت را در کشورهای ضعیف داشته و پرونده قطور و سیاهی درمقابل مردم مظلوم دنیا داشته که نشان از خوی ددمنشانه آن دارد.

https://www.instagram.com/divareshahr.ir

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا