️فرماندار رابر در اولین جلسه شورای آموزش و پرورش در سال ۱۴۰۱

💥هدف از تشکیل شورای آموزش و پرورش:استفاده بهینه از کلیه منابع و امکاناتی است که باید در جهت پیشبرد اهداف آموزشی به کار ببریم.

✍️به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رابر،عصر امروز اولین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان رابر به ریاست فرماندار رابر و رئیس شورای آموزش و پرورش ،مدیر آموزش و پرورش و سایر مسئولین رابر در محل سالن آموزش و پرورش برگزار شد.

🔻فرماندار و رئیس شورای آموزش و پرورش رابر در ابتدای جلسه ضمن اشاره ای به بیانات مقام معظم رهبری (مدظله) در جمع کارگزاران نظام که فرمودند؛مسئولان گرفتار دو آسیب غرور و انفعال نشوند،اگر دچار این دو آسیب شوند ضربه می خورند و کار انگونه که باید پیش نمی رود،گفت؛باید در تمام کارها خدا را شاهد و ناظر بر کارها ببینم.

آقای آقاملایی افزود؛دچار غرور نشویم چرا که از مسیر دور میشویم و اگر در راه خدمت به مردم قدم برداریم خداوند راه را برایمان هموار و مسیر را به ما نشان می دهد.
وی همچنین ادامه داد؛معاندین و دشمنان نظام باتمام امکانات و رسانه های خود به میدان تبلیغاتی آمده اند که مردم را از نظام و انقلاب دلسرد کنند و به مردم انفعال و بن بست رسیدن را القا کنند ،پس اینجا خدمت به مردم و تقوا در کار مسئولین ضرورت و اهمیت دارد.
آقاملایی تصریح کرد؛هدف از تشکیل شورهای آموزش و پرورش ، استفاده بهینه از کلیه منابع و امکاناتی است که باید در جهت پیشبرد اهداف آموزشی به کار ببریم در جهت تاسیس ،توسعه و تجهیز فضاهای آموزش و‌پرورش در چارچوب اموزه های اسلامی.

در پایان فرماندار رابر گفت؛آموزش و پرورش از دو بال:آموزش و پرورش یا همان تعلیم و تربیت تشکیل شده است و باید در مسیر تعالی دانش آموزان هر دوبال را با هم مد نظر قرار دهیم.

وی همچنین از زحمات معلمین دلسوز‌که باوجدان کاری بالا در زمان کرونا دست از آموزش برنداشتند تقدیر و تشکر کرد.

درادامه کلیه حاضرین در جهت گرامیداشت مقام معلم هم اندیشی کردند.

برای دیدن صفحه اینستاگرام ما، کلیک کنید:

https://www.instagram.com/divareshahr.ir

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا