️دکتر پورابراهیمی در نامه ای به رئیس جمهور خواستار شد

🔻افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی بر اساس مصوبه هیئت مدیره این سازمان هر چه سریعتر به هیئت وزیران ابلاغ شود

🔻دکتر پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس در نامه ای به رئیس جمهور با اشاره به توافق با وزرای اقتصاد، تعاون و رئیس سازمان برنامه و بودجه خواستار اجرایی شدن هر چه سریعتر افزایش حقوق مصوب در هیئت مدیره سازمان تامین اجتماعی در هیئت دولت و ابلاغ آن به هیئت وزیران برای بازنشستگان تامین اجتماعی شد

🔻دکتر محمدرضا پورابراهیمی در این نامه آورده است: با توجه به اهمیت موضوع حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی و تاخیر در تعیین میزان افزایش حقوق این قشر در سال ۱۴۰۱، علیرغم گذشت بیش از دو ماه از آغاز سال، کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با دعوت از وزرای تعاون، کار و رفاه اجتماعی و امور اقتصادی و دارایی و رییس محترم سازمان برنامه و بودجه کشور در تاریخ ۳ خرداد ۱۴۰۱ جلسه فوری تشکیل داده و با حضور هیئت رئیسه محترم کانون بازنشستگان تامین اجتماعی، مسائل و دغدغه های بازنشستگان بررسی و تصمیمات لازم اتخاذ گردید.

🔻وی ادامه داد: با عنایت به توافقات انجام شده در این نشست و در راستای حفظ منافع و حقوق بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی خواهشمند است دستور فرمایید مصوب هیئت مدیره این سازمان که به تصویب هیئت امنا نیز رسیده است، با تسریع زمانی جهت تصویب در دستور کار هیئت وزیران قرار گیرد.

✴️شایان ذکر است نشست فوق العاده کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در تاریخ (سه شنبه 3 خرداد ماه) به منظور بررسی دلایل تاخیر در صدور احکام حقوقی بازنشستگان کشوری تامین اجتماعی و همچنین اجرای قانون تامین اجتماعی در همسان سازی حقوق بازنشستگان با حضور وزرای اقتصاد و دارایی، تعاون، رئیس سازمان برنامه و بودجه و نمایندگان کانون بازنشستگان و نماینده سازمان برنامه و بودجه برگزار شد.

برای دیدن صفحه اینستاگرام ما، کلیک کنید:

https://www.instagram.com/divareshahr.ir

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا