️دلیل وقفه در اتمام پروژه «پیاده راه تجلی» چیست؟

🔹سخنگوی شورای اسلامی شهر کرمان پاسخ داد؛

⭕️دلیل وقفه در اتمام پروژه «پیاده راه تجلی» چیست؟

🔸محمدرضا کمساری در گفتگو با #راه_آرمان؛ در خصوص آخرین وضعیت پیاده راه تجلی واقع در شهر کرمان گفت: اعتبار این پروژه را، شهرداری تأمین کرده است و این پروژه از لحاظ اجرایی، کار زیادی ندارد و شاید کار عمرانی آن یک ماه بیشتر طول نکشد.

🔹سخنگوی شورای اسلامی شهر کرمان ادامه داد: آنچه که مسئله است این است که برای خرید لوازم مورد نیاز این پروژه، شهرداری باید از طریق سامانه ستاد که زیر نظر سازمان بازرسی است اقدام کند و از سوی دیگر متقاضیان باید برای مناقصه شرکت کنند و برنده شوند تا شهرداری بتواند خریدها را انجام دهد.

🔹وی با بیان اینکه پروژه های عمرانی که خود شهرداری انجام می دهد به شدت به تأخیر افتاده است، ابراز کرد: ما از نظر نیروی انسانی اعم از مهندس، کارگر، استاد، بنا و غیره مشکلی نداریم و اعتبار لازم برای انجام کار نیز وجود دارد؛ اما روالی که باید یک ماهه طی شود با این روند تا سه ماه با تأخیر انجام می شود.

برای دیدن صفحه اینستاگرام ما، کلیک کنید:

https://www.instagram.com/divareshahr.ir

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا