✴️فعالیت های مرکز تحقیقات بیماری هیداتید دانشگاه علوم پزشکی کرمان زیر ذره بین سازمان جهانی بهداشت:

🔸سازمان جهانی بهداشت (WHO) در جدیدترین گزارش خود به فعالیت های مرکز تحقیقات بیماری هیداتید دانشگاه علوم پزشکی کرمان پرداخته است.

🔸این گزارش ضمن اشاره به شکل گیری مرکز تحقیقات بیماری هیداتید در کشور از سال ۲۰۱۳ به عنوان تنها مرکز تحقیقات متمرکز بر این بیماری در ایران و منطقه مدیترانه شرقی (EMRO) به اهمیت بیماری های بومی منتقله از سگ مانند کیست هیداتید تاکید کرده و در یک گزارش مصور به تلاش های مرکز تحقیقات بیماری هیداتید با هدف ارتقای تحقیقات پایه اپیدمیولوژیک و بالینی، توانمندسازی های تخصصی و افزایش آگاهی عمومی مرتبط با بیماری هیداتید پرداخته است.

https://www.instagram.com/divareshahr.ir

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا