✳️اعزام 9 تانکر و 7 تیم اتفاقات به مناطق سیل زده رفسنجان:

✳️اعزام 9 تانکر و 7 تیم اتفاقات به مناطق سیل زده رفسنجان
✅مدیرعامل شرکت آبفا استان کرمان از اعزام 9 دستگاه تانکر و 7 تیم اتفاقات با تجهیزات کامل به مناطق سیل زده رفسنجان خبر داد.
🔰به گزارش روابط عمومی شرکت آبفا استان کرمان، علیرضا عبدیان گفت: اولویت اصلی ما تامین آب شرب و بهداشتی برای مردم است و در شرایط کنونی با توجه به خسارات سیل به تاسیسات آب باید با آبرسانی سیار آب آشامیدنی سالم و بهداشتی در اختیار مردم قرار گیرد.
🔹وی افزود: باید با تمام توان تلاش کرد که هرچه سریعتر تاسیسات آسیب دیده در سیل بازسازی شود و کلیه چاه ها وارد مدار شوند تا دسترسی به آب آشامیدنی سالم برای مردم فراهم شود.
🔹مدیرعامل شرکت آبفا استان کرمان، تصریح کرد: برای تسریع روند بازسازی و خدمت رسانی به مردم 7 تیم اتفاقات با تجهیزات کامل همراه با 9 دستگاه تانکر آبرسانی برای تامین آب شرب به مناطق سیل زده رفسنجان اعزام شد.

https://www.instagram.com/divareshahr.ir

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا