✍️پیام رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور به مناسبت روز مالیات و آغاز هفته فرهنگ مالیاتی

16 تیرماه روز ملی مالیات، نماد رویش جوانه های توسعه و امید بر کنده ی کهنسال ایران زمین و شکوفه دادن نهال استقلال ملتی بزرگ است، که با تکیه بر توان داخلی، شریان های حیاتی این درخت تناور را از شیره ی جان و خون پاک شهیدان خود سیراب نموده اند و مانایی و جاودانگی استقلال این سرزمین مقدس را با رهایی از استیلای استعمار در مقابله با چرخه ی شوم تحریم و تهدید ابدی ساخته اند.

ظفرمندی‌های افتخار آمیز ملت بزرگ ایران در این رزم مستمر و در مواجهات نابرابر و جنگ ظلمانی، به ایستادگی تک تک مردمان این سرزمین بر آرمان های استقلال و آزادگی و در کنار آن، ایثار و فداکاری بی دریغ سربازان جبهه اقتصادی کشور و پیش قراولان مواجهه با لشکر تحریم و تهدید بر می گردد که در ادامه آرمان های  جبهه های هشت سال دفاع مقدس می باشد.

اینجانب به پاس قدر شناسی، ضمن عرض خداقوت به همکاران خدوم و ارجمندم در سراسر کشور و تقدیر و قدردانی از خانواده های محترم این عزیزان در همراهی همیشگی با برنامه های سازمان امور مالیاتی؛  از همراهی و همدلی ملت بزرگ ایران با خدمتگزاران خدوم خود در نظام مالیاتی و در رأس همه از کسبه، اصناف، بازاریان، اشخاص حقوقی و در یک کلام همه فعالین اقتصادی کشور و مودیان محترم مالیاتی، که سازمان امور مالیاتی کشور را در دوره تحولی با رویکرد گذار گفتمانی از  «مالیات ستانی سنتی» به «مالیات ستانی هوشمند»، یاری می نمایند، تقدیر و تشکر می کنم.

در پایان  از جامعه نخبگانی کشور، اساتید محترم دانشگاه، دانشجویان، اهالی علم و دانش، کارشناسان، صاحب نظران و کلیه  اصحاب فرهنگ و رسانه خواستارم با اهتمام ویژه، خدمتگزاران خود در سازمان امور مالیاتی کشور را در ابتدای مسیر تحولی و هوشمندسازی نظام مالیاتی، بیش از پیش همراهی نموده و از حرکت پیشگامانه‌ی نظام مالیاتی در تحقق عدالت مالیاتی و شفاف سازی اقتصادی پشتیبانی نمایند.

*داود منظورم

https://www.instagram.com/divareshahr.ir

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا