✅ آغاز عملیات ابرپروژه فولاد در بردسیر کرمان؛ بزودی!

🔹 حسن‌پور نماینده مردم سیرجان در دیدار مجمع نمایندگان استان کرمان با رئیس جمهور در استانه سفر ایشان و هیئت دولت به استان خواستار حمایت واقعی دولت از بخش خصوصی توانمند شد و گفت: حمایت از بخش خصوصی بایستی از شعار به عمل تبدیل شود.

🔹 نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی در این دیدار با اعلام سرمایه‌گذاری شرکت‌های صنعتی-معدنی برای ابرپروژه بی‌نظیر فولاد در شهرستان بردسیر از رئیس جمهور خواست در سفر به استان با حضور خود در شهرستان بردسیر کلنگ آغاز عملیات اجرایی این پروژه عظیم را بر زمین زند.

🔹 حسن‌پور با اعلام این مطلب که بیش از دو سال مطالعات کامل در خصوص این ابرپروژه انجام شده و هم‌اکنون تجهیز کارگاه صورت گرفته، همه زیرساخت‌ها فراهم شده و مشاور، ناظر و پیمانکار انتخاب شده‌اند، بیان کرد: این هدیه‌ای است که از طرف بخش خصوصی در آستانه سفر رئیس دولت محترم در جهت ایجاد اشتغال و تولید و حل همیشگی معضل بیکاری تقدیم مردم شریف شهرستان بردسیر می شود.

https://www.instagram.com/divareshahr.ir

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا