⚽ پایان طرح استعدادیابی تیم ملی زیر 14 سال در کرمان

طرح استعدادیابی تیم ملی زیر 14 سال کشور که طی روزهای اخیر در استان آغاز شده بود شبانگاه چهارشنبه 22 تیرماه در کرمان خاتمه یافت.

✍🏻 به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان کرمان، طرح استعداد یابی تیم ملی زیر 14 سال که با استعداد یابی از 800 فوتبالیست در مناطق شش گانه کرمان، زرند، رفسنجان، سیرجان، منوجان، جیرفت، فهرج و بم آغاز شده بود، پس از ارزیابی و بررسی شرایط نفرات شرکت کننده در نهایت با انتخاب 200 نفر از شرکت کنندگان از سوی استعدادیابان در مرحله دیگری ادامه پیدا کرد.
مرحله دوم این طرح که از بعد از ظهر روز چهارشنبه 22 تیرماه و به میزبانی ورزشگاه شهید سلیمی کیا شهر کرمان دنبال شد، پس از ارزیابی نفرات شرکت کننده از سوی استعدادیابان در نهایت 20 فوتبالیست به عنوان بازیکن شاخص و برتر استان به اردوی استعدادیابی تیم ملی زیر 14 سال کشور معرفی شدند.
اسامی این نفرات طی روزهای آتی از سوی کمیته استعداد یابی و جوانان هیات فوتبال اطلاع رسانی می شود.

https://www.instagram.com/divareshahr.ir

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا