♨️ پاسخگویی مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان به سوالات مردمی در سامانه سامد:

💢مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان روز دوشنبه 28 شهریور ماه جاری از ساعت 10:30 الی 12 در مرکز سامد (تلفن 111) پاسخگوی پیشنهادها، انتقادات و سوالات مردمی است.

💠به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان، رضا رضایی مدیرکل آموزش و پرورش استان روز دوشنبه 28 شهریور ماه 1401 از ساعت 10:30 تا 12از طریق مرکز سامد (تلفن 111) پاسخگوی پیشنهادها، انتقادات و سوالات مردمی است.

💠شایان ذکر است، با هدف ارتباط مردم با دولت در سراسر کشور(سامد)، سامانه تلفنی ۱۱۱ و سایت اینترنتی www.saamad.ir همه روزه فعال است که همه می توانند ایده ها، پیشنهادها، انتقادات، شکایات و درخواست های خود را از طریق آن مطرح کنند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا