۲ بازیکن اخراجی نساجی به تمرینات بازگشتند:

دو بازیکن تیم نساجی پس از دیدار با نفت مسجد سلیمان به تمرینات بازگشتند.

هفته گذشته بود که حمید مطهری برای ایجاد اتحاد بین اعضای تیم نساجی ضیافت شامی را در یکی از رستوران‌های تهران برگزار کرد اما در حاشیه این مراسم محمد مهدی نظری و رضا جعفری با یکدیگر به صورت فیزیکی درگیر شدند.

این اتفاق کام اعضای تیم نساجی را تلخ کرد و ضیافت شام اعضای این تیم را تحت تاثیر قرار داد. بعد از این مساله حمید مطهری هر دو بازیکن را از حضور در تمرینات تیمش منع کرد و آنها را در اختیار کمیته انضباطی باشگاه قرار داد.

البته پس از عذرخواهی جعفری و نظری با تصمیم مطهری این دو بازیکن از روز گذشته در تمرین ریکاوری نساجی شرکت کردند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا