۲۴۸ جایگاه عرضه سوخت استان کرمان به چرخه سوخت‌رسانی بازگشت

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمان گفت: تا کنون ۲۴۸ جایگاه عرضه سوخت استان کرمان به چرخه سوخت‌رسانی برگشته و تا فردا تمام جایگاه‌ها فعال می‌شود.

هوشنگ غلامی مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمان با اشاره به اختلالی که در سامانه هوشمند سوخت جایگاه‌های سوخت در کشور ایجاد شده است، اظهار داشت: این اختلال شامل جایگاه‌های عرضه سوخت استان کرمان هم شده بود.

وی با بیان اینکه از ظهر روز گذشته 15 تیم به جایگاه‌های عرضه سوخت سراسر استان اعزام شدند و رفع مشکل این جایگاه‌ها در دستور کار قرار گرفته است، گفت: تاکنون از 297 جایگاه عرضه سوخت در سطح استان کرمان تعداد 248 جایگاه به چرخه عرضه سوخت برگشته است.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمان بیان کرد: از تعداد 248 جایگاهی که به عرضه سوخت برگشته، تعداد 158 جایگاه تحت سیستم هوشمند در حال فعالیت هستند و مردم می‌توانند از سهمیه کارت سوخت خود در این جایگاه‌ها استفاده کرده و بنزین سهمیه 1500 تومانی دریافت کنند.

وی با اشاره به اینکه مابقی جایگاه‌های عرضه سوخت به صورت آفلاین در حال فعالیت هستند، گفت: برای حل مشکل این جایگاه‌ها نیز در تلاش هستیم و امیدواریم این مشکل به‌زودی در سراسر استان حل شود.

غلامی با بیان اینکه تمام جایگاه‌های عرضه سوخت کشور درگیر این وضعیت هستند، افزود: پیش‌بینی می‌شود که تا فردا تمام جایگاه‌های عرضه سوخت در استان کرمان فعال شده و این مشکل در استان کرمان حل شود.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا