گردش مالی چرخه نشر با جنبش کاغذ در دولت سیزدهم رخ داد

🔸تامین کاغذ برای ناشران یکی از مهم‌ترین اقداماتی است که می‌تواند برای تسهیل عملکرد آن‌ها انجام شود، دولت جدید با برنامه‌ریزی برای راه‌اندازی کارخانه‌های تولید کاغذ یکی از مشکلات اساسی این حوزه را رفع می‌کند.

به گزارش خبرنگار ایرنا، یکی از شعارهای اصلی دولت سیزدهم در ابتدای حرکت توجه به حوزه فرهنگ بویژه بحث کتاب و نشر بود. امری که نمود اهتمامش در برگزاری نمایشگاه کتاب تا حدودی پیدا شد.

با وجود نقدهای گوناگونی که بر شیوه برگزاری نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران وارد است، این نمایشگاه موجب تزریق پول به چرخه اقتصادی نشر می‌شود. به همین دلیل تعداد زیادی از ناشران در طول سال منتظر برگزاری آن می‌مانند و برنامه عملکرد خود را طوری طراحی می‌کنند که بتوانند با آمادگی در نمایشگاه کنتد.

https://www.instagram.com/divareshahr.ir

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا