کشف ۳ انبار احتکار در شهرستان جیرفت:


 
به گزارش روابط عمومی اداره کل صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان، 3 انبار احتکار توسط بازرسان اداره کل صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان کشف شد.
 
محمدعلی توکلی با اشاره به بازرسی های مداوم اداره کل صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان اظهار داشت: بازرسان این اداره کل، یک انبار لوازم کشاورزی و دو انبار روعن صنعتی و لوازم تعویض روغنی را در شهرستان جیرفت که متصدیان آنها از ثبت، در سامانه جامع انبارها خودداری کرده بودند کشف نمودند. 
 
معاون بازرسی اداره کل صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان، افزود: ارزش کالاهای کشف شده در این 3 انبار احتکار بیش از پانزده میلیارد و ششصد و سه میلیون ریال است که پرونده ها پس از تشکیل و برای طی مراحل قانونی در اختیار مراجع قضایی قرار گرفت.
 
وی ضمن تشکر از همکاری و همراهی شهروندان جنوب کرمان با معاونت بازرسی اداره کل صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان، تاکید کرد: شهروندان در صورت مشاهده هرگونه تخلف اقتصادی مانند گرانفروشی، کم فروشی، احتکار و … مراتب را از طریق سامانه ۱۲۴ خبر دهند تا مورد بررسی قرار گیرد.

https://www.instagram.com/divareshahr.ir

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا