کشف بیش از ۷ هزار عدد مواد محترقه غیرمجاز در جیرفت

جانشین انتظامی جیرفت گفت: بیش از ۷ هزار نوع موادمحترقه غیرمجاز و پلمب ۱۲ واحد صنفی متخلف در این شهرستان کشف شد. 

سرهنگ امین امیرمحمدی گفت: در پی کسب خبری مبنی بر توزیع و فروش موادمحترقه غیرمجاز توسط متصدیان ۱۲ واحد صنفی در سطح شهر جیرفت، پی گیری موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پلیس امنیت عمومی پس از شناسایی محل‌ها و اطمینان از صحت موضوع با هماهنگی مرجع قضائی وارد عمل شده و در بازرسی از این مکان‌ها بیش از ۷ هزار انواع موادمحترقه خطرناک را کشف کردند.

جانشین انتظامی شهرستان جیرفت با اشاره به این که متهمان پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند، به شهروندان توصیه کرد: خانواده‌ها به منظور پیشگیری از حوادث ناگوار برای فرزندانشان به توصیه‌های پلیس توجه کنند و چهارشنبه آخر سال را در کنار فرزندانشان باشند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا