پیگیری حسن پور جهت راه اندازی فاز دوم کارخانه لاستیک راور

شهباز حسن پورنماینده مردم شریف کرمان و راور به همراه دکتر برادران معاون صنایع عمومی وزارت صنعت،معدن و تجارت ،مهندس حسینی نژاد مدیر کل صنعت و معدن استان ،مهندس میجانی مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی ،ظهر امروز جهت پیگیری مسائل و مشکلات و راه اندازی فاز دوم کارخانه لاستیک شهر راور از این واحد تولیدی بازدید بعمل آورد .

لازم به ذکر است فاز اول کارخانه در زمینه تعمیر لاستیک های معدنی به بهره برداری رسیده و در فاز دوم این کارخانه لاستیک های کارکرده ای که فقط به روکش نیاز دارند ، روکش شده و دوباره به چرخ استفاده باز خواهند گشت، کارخانه روکش لاستیک راور به دلیل فراوانی لاستیک های معدنی و کاربرد آنها در استان کرمان ،ضمن داشتن صرفه جویی ارزی برای کشور،کمک بسزایی به معادن و همچنین اشتغال منطقه خواهد کرد

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا