پیش‌بینی میزبانی از ۲۰ هزار نفر در مراسم سالگرد شهید سلیمانی

پیش‌بینی میزبانی از ۲۰ هزار نفر در مراسم سالگرد شهید سلیمانی

فرماندار کرمان با اشاره به اینکه مسائل ایمنی و امنیتی برای میزبانی حداقل ۲۰ هزار نفر در مراسم سومین سالگرد شهید حاج قاسم سلیمانی پیش‌بینی شده، افزود: در قالب ۱۷ کمیته که یکی از آن کمیته‌ها موکب‌هاست، برنامه نامه ریزی و تمهید شده است.

به گزارش خبرنگار ، علی بابایی روز یکشنبه در گردهمایی موکب‌داران کشوری سومین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی در کرمان ادامه داد: برای سومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی برنامه‌های زیادی در حوزه‌ها و شهرهای مختلف استان برگزار می‌شود.

فرماندار کرمان تاکید کرد: امسال محلی نیز برای پارکینگ موکب‌داران در نظر گرفته شده است.

وی با تبیین اقدامات ایمنی و امنیتی مراسم سالگرد شهادت سردار سلیمانی، خطاب به موکب‌داران بیان کرد: دستورالعمل ایمنی به موکب‌داران بزودی ابلاغ خواهد شد و تا همه موارد ایمنی را رعایت نکنید از برپایی موکب جلوگیری خواهد شد.

بابایی با اشاره به اینکه در جریان اغتشاشات اخیر دشمن با جنگ تمام عیار برای ناامیدی مردم وارد میدان شده است تصریح کرد: برنامه‌های سومین سالگرد شهادت سردار سلیماتی در شهر کرمان در مصلای امام علی(ع)، بیت‌الزهرا، گلزار شهدا و حسینیه ثارالله برگزار خواهد شد.

به گفته وی ۱۳ دی‌ سالروز شهادت سردار سلیمانی به عنوان روز کرمان در شورای فرهنگ عمومی استان انتخاب شد که پیشنهاد آن به شورای فرهنگ عمومی کشور برای تصویب ارائه شده است.

مردمی بودن آیین سومین سالگرد شهید سلیمانی

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمان نیز در این گردهمایی با اشاره به اینکه امسال نیز برگزاری مراسم سومین سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی مردمی خواهد بود، افزود: مردمی بودن مهمترین ویژگی اخلاقی سردار حاج قاسم سلیمانی بوده است.

حجت‌الاسلام غلامحسین حقانی با اشاره به ارزش و تاثیرگذاری فعالیت‌های مردمی ادامه داد:دشمن به دنبال ایجاد رعب و وحشت است و از همه ابزارها استفاده می کند تا حضور مردم را کاهش دهد اما کار آنها بی‌نتیجه است.

وی بیان کرد: براساس پیش‌بینی، امسال با توجه به کاهش همه‌گیری کرونا، تصور بر این است که میهمانان بیشتری از خارج و داخل کشور در مراسم سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی حضور پیدا کنند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا