پیام تبریک آقای دکتر غفاری به مناسبت انتخاب آقای مهندس شهباز حسن پور

به نام خدا

جناب آقای شهباز حسن پور

با سلام و تحیات واسعه

در آمیزه ای از ارادت و صمیمیت انتخاب شایسته جنابعالی را به عنوان نماینده مردم شریف کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

بی تردید با توجه به شناختی که از سوابق ارزشمند جنابعالی در طول دوران خدمت در شهرستان های سیرجان و بردسیر داشته اید، رجاء واثق و اطمینان کامل دارم که به احسن وجه پاسخ اعتماد مردمان شریف و نجیب دیار کریمان و راور را با عملکرد شایسته و مطلوب خویش خواهید داد.

امید است همواره شاهد موفقیت ها و پیشرفت های روزافزونتان باشیم

دکتر غفاری، مدیرعامل مجتمع عصر فرهنگ و پایگاه خبری دیوار شهر

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا