پلمب ۲ واحد تولیدی شن و ماسه در کرمان

دو واحد تولیدی شن و ماسه فاقد مجوز استاندارد در کرمان پلمب و همچنین ۲ هزار و ۵۰۰ تُن شن تولیدی این واحدهاتوقیف شد.

 اداره استاندارد کرمان اعلام کرد: پس از بازدید و بازرسی کارشناس حقوقی اداره کل استاندارد استان، سه خط تولید شامل معدن شن و ماسه شهرداری کرمان و آزادگان (محمد زنگی آبادی) به دلیل تولید بدون اخذ پروانه کاربرد علامت استاندارد پلمب شد.

طبق این گزارش، ۲ هزار و ۵۰۰ تُن شن و ماسه تولید شده در واحد‌های مذکور نیز توقیف شده است.

شهروندان و مصرف کنندگان می‌توانند به منظور اعتبارسنجی و اطمینان و استعلام صحت و اعتبار اصالت علامت استاندارد حک شده بر روی کالاها، از طریق ارسال کد رهگیری ۱۰ رقمی ذیل علامت استاندارد به سامانه پیامکی ۱۰۰۰۱۵۱۷ اقدام و اطلاعات مربوط به فرآورده مورد نظر را از این طریق دریافت کنند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا