پروژه گازرسانی به روستاهای استخروئیه و چناروئیه با حضور پروفسور زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی به بهره برداری رسید.

🔻نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی در این مراسم از تسریع روند گازرسانی در مناطق استان کرمان طی چند سال گذشته سخن به میان آورد و اظهار داشت: تا پنج شش سال گذشته در این زمینه اوضاع نابهنجاری داشتیم.

🔻وی با تاکید بر اینکه این شرایط هم برای حوزه های شهری و هم حوزه های روستایی مشهود بود، گفت: در هر دو حوزه نسبت به متوسط کشوری پایین تر بودیم که حوزه روستایی وضعیت بدتری داشت.

🔻پروفسور زاهدی از تلاش برای جبران این وضعیت سخن به میان آورد و خاطرنشان کرد: با آقای زنگنه وزیرِ وقت نفت اختلافات زیاد و جدی داشتم اما با پیگیری هایی که در زمینه مجوزها انجام دادم، وی همکاری لازم را داشت و کار به نتیجه رسید.

🔻وی اضافه کرد: بعد هم، آقای اوجی همکاری خوبی داشت و توانستیم مجوزهایی بگیریم، گاز رسانی به روستاهای گلزار و تکابِ شهداد از آن جمله هستند که کار را آغاز کرده و پیش می برند.

🔻نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه ۹۹ درصد مناطق کرمان از نعمت گاز برخوردار هستند، عنوان داشت: معدود مناطقی باقی مانده که به سرعت تکمیل می شود.

🔻لازم به ذکر است که این پروژه 26 کیلومتری از مبدا اتوبان کرمان رفسنجان تا روستای استخروئیه و چناروئیه بوده و با اعتباری معادل ۲۰ میلیارد تومان و در قالب ۱۰۸ خانوار به بهره برداری رسید.

برای دیدن صفحه اینستاگرام ما، کلیک کنید:

https://www.instagram.com/divareshahr.ir

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا