پروفسور زاهدی از تشکیل کمیته ای متشکل از مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی و؛

پروفسور زاهدی از تشکیل کمیته ای متشکل از مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی و سازمان برنامه و بودجه برای هماهنگی در جهت ارائه احکامی در برنامه توسعه هفتم و تبصره و بندهایی در لایحه بودجه ۱۴۰۲ برای توسعه متوازن جنوب کشور خبر داد.

🔴 به گزارش سفیر کرمان نشست هم اندیشی نمایندگان عضو فراکسیون جنوب با حضور دکتر محمدباقر قالیباف رئیس مجلس، سید مسعود میرکاظمی رئیس سازمان برنامه و بودجه، استانداران و روسای سازمان های مدیریت و برنامه ریزی هفت استان جنوبی با موضوع لایحه برنامه هفتم توسعه و لایحه بودجه ۱۴۰۲ کل کشور برگزار شد.

🔹 محمّدمهدی زاهدی نماینده مردم کرمان و راور و نائب رئیس فراکسیون جنوب در تشریح دستاوردهای این نشست به موارد زیر اشاره داشت:

🔸تامین آب شرب برای استان های جنوبی
🔹 ساماندهی مدیریت آب استان های جنوبی
🔸توسعه نیروگاه های خورشیدی و تامین انرژی برق مورد نیاز صنایع استان های جنوبی
🔹احداث صنایع جنبی و پایین دستی در حوزه معادن، نفت، گاز و پتروشیمی
🔸بهره گیری از ظرفیت دریای آزاد جهت توسعه اقتصاد دریا پایه
🔹 برنامه ریزی جهت توسعه گردشگری ( سلامت، مذهبی، ورزش،..) با عنایت به ظرفیت های استانی و بین استانی
🔸 توسعه ی خطوط ریلی، بزرگراه ها و خطوط هوایی
🔹حمایت از ظرفیت های کشاورزی در راستای تامین نیاز کشور و امنیت غذایی.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا