وقوع ناپایداری‌های جوی در استان کرمان

کارشناس هواشناسی استان کرمان گفت: از امروز تا روز سه شنبه ناپایداری‌های جوی را به صورت افزایش ابر و بارش باران در سطح استان شاهد هستیم.

میترایاوری با اعلام اینکه هم اکنون آسمان استان کرمان صاف تاکمی ابریست، گفت: از امروز تا روز سه شنبه ناپایداری‌های جوی را در استان به صورت افزایش ابر، بارش باران گاهی همراه با رعدوبرق، وزش تندباد‌های لحظه‌ای و در مناطق مستعدجنوب استان بارش تگرگ پیش بینی می‌شود.

 وی افزود:روز یکشنبه از میزان ناپایداری‌ها در سطح استان کاسته می‌شودو دوشنبه نیز ناپایداری‌ها در سطح استان آغاز می‌شود.یاوری بیان داشت:همچنین روز سه شنبه بر سرعت وزش باد در شرق استان افزوده می‌شود که کاهش دیدافقی وکاهش کیفیت هوا را به دنبال خواهد داشت.کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان گفت:برای شنبه کاهش دما و خطر سرمازدگی برای محصولات باغی دراکثر مناطق داریم و کشاورزان با کارشناسان مربوطه تمهیدات لازم را برای خطر سرمازدگی بیندیشند.

 وی افزود: ریگان در ۲۴ ساعت گذشته با دمای ۳۴ درجه سانتیگراد، گرم‌ترین و لاله زار با دمای ۲ درجه سانتیگراد زیرصفر خنک‌ترین مناطق استان کرمان به ثبت رسیده اند.

یاوری حداقل دمای امروز شهر کرمان را ۱۰ درجه سانتیگراد اعلام کرد و بیان داشت: امروز دمای کرمان در گرم‌ترین ساعات خود به ۱۷ درجه سانتیگراد می‌رسد.


این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا