وزیر کشور در جمع خبرنگاران مطرح کرد؛

۲۵ بهمن آخرین فرصت تغییر حوزه انتخابیه داوطلبان مجلس/ هشدار درباره تبلیغات زودهنگام

وزیر کشور گفت: نامزدهای انتخابات تا ۲۵ بهمن فرصت دارند حوزه انتخابیه خود را جابه جا کنند.

احمد وحیدی وزیر کشور در جمع خبرنگاران گفت: ما امرور جلسه‌ای را با حضور استانداران و فرمانداران همه شهر‌ها برگزار کردیم تا آخرین وضعیت را برای برگزاری انتخاباتی در تراز جمهوری اسلامی ارزیابی کنیم.

وزیر کشور با بیان اینکه با تایید شورای نگهبان حدود ۱۵ هزار نفر برای انتخابات مجلس رقابت خواهند کرد، افزود:  هفتاد درصد داوطلبان بین سی تا پنجاه سال هستند.  ۳.۵ میلیون نفر رای اولی داریم.

وی ادامه داد: هزار و صد استاد دانشگاه، ۲۰۰ پزشک، ۴۰۰ قاضی و حدود ۳۷۰ نماینده پیشین مجلس در این انتخابات به عنوان داوطلب حضور دارند و انشاالله حماسه بزرگتری را شاهد خواهیم بود، 

وزیر کشور درباره جابه جایی شهر‌های داوطلبان نیز گفت: برای جابه جایی تا ۲۵ بهمن باید درخواست بدهند تا در طول ۵ روز بتوانند جواب نهایی را دریافت کنند. 

وی درباره انتخابات الکترونیکی هم بیان کرد: احراز هویت به صورت کامل الکترونیکی خواهد بود. ولی در یک هشتم حوزه‌های انتخابیه به صورت الکترونیکی ثبت رای خواهد شد. 

وحیدی خاطرنشان کرد:  آنچه در ۲۲ بهمن اتفاق افتاد بسیاری از رسانه‌های خارجی را متعجب کرد، حداقل بیست درصد افزایش مشارکت داشتیم و امیدواریم در اسفند نیز همین‌گونه باشد و با حضور پرشکوه همگان انشالله انتخابات پرشوری خواهیم داشت. 

وی درباره تبلیغات زود هنگام داوطلبان نیز خاطرنشان کرد: طبق قانون یک هفته پیش از انتخابات اجازه تبلیغات داده شده است و قبل آن اگر به عنوان داوطلب اقداماتی داشته باشند خلاف قانون خواهد بود.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا