وزیر کشور در بازدید از شهرک شهید همت و آرامستان جدید کرمان:


طرح ساماندهی شهرک شهید همت به‌سرعت اجرا شود/ استفاده از منابع ملی جهت رفع برخی مشکلات شهر کرمان

وزیر کشور در حاشیه بازدید از شهرک شهید همت و آرامستان جدید شهر کرمان گفت: سفر رئیس‌جمهور و برخی از وزرا به کرمان با هدف استفاده از منابع ملی جهت رفع برخی مشکلات شهر انجام شده است.
به گزارش کرمان‌آنلاین، احمد وحیدی، وزیر کشور در حاشیۀ سفر رئیس‌جمهور به کرمان، به همراه مهدی جمالی‌نژاد معاون عمرانی وزیر کشور و رییس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها؛ محمدرضا پورابراهیمی و محمدمهدی زاهدی، نمایندگان مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی؛ سیدمصطفی آیت‌اللهی موسوی، معاون امور عمرانی استاندار کرمان؛ علی بابایی، فرماندار کرمان و سعید شعرباف، شهردار کرمان و هیأت همراه، از شهرک شهید همت و آرامستان جدید شهر کرمان بازدید کردند… .

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا