وزیر ارتباطات گران کردن اینترنت را اصلاح تعرفه نام‌گذاری کرد!

وزیر ارتباطات:

🔹 برای اصلاح تعرفه‌های حوزه فناوری کارگروهی را تشکیل داده‌ایم تا مدل‌های مختلف را برای بازنگری تعرفه‌ها ترسیم کنند.

🔹بخشی از کندی که گاهی اوقات در سرعت اینترنت وجود دارد، به این دلیل است که متناسب با نیاز این بخش منابعی به آن تزریق نشده است. این منبع را یا دولت باید تزریق کند یا باید بر منابعی که از طریق مردم تهیه می‌شود، تکیه کنیم.

🔹هدف ما این است که به نقطه مطلوبی برسیم و طوری تعرفه را اصلاح کنیم که به مردم فشار نیاید. می‌دانیم مردم درگیر انواع و اقسام تورم‌ها هستند و باید کمک‌شان کنیم.
وزیر ارتباطات: طوری اینترنت را گران می کنیم که به مردم فشار نیاید!!

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت کارگروهی برای اصلاح تعرفه‌های حوزه ارتباطات تشکیل شده تا قیمت اینترنت بدون فشار به مردم افزایش پیدا کند.

بر اساس قانونی که در سال ۱۴۰۰ به تصویب رسیده بود، وزارت ارتباطات اجازه افزایش تعرفه‌های حوزه ارتباطات را نداشت، اما اکنون خبرها حاکی از آن است این وزارتخانه با تشکیل کارگروهی قصد دارد بهترین مدل را برای اصلاح تعرفه‌ها در نظر بگیرد.

جزئیات افزایش قیمت اینترنت در سال ۱۴۰۱
عیسی زارع پور، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به تشکیل کارگروهی برای اصلاح تعرفه‌های حوزه ارتباطات عنوان کرد چرخ صنعت حوزه ارتباطات با درآمد ناشی از صوت و دیتا در حال چرخش است. در واقع کند شدن سرعت اینترنت در برخی اوقات نیز به این دلیل است که طبق نیاز کاربران بخشی از منابع به این حوزه تزریق نشده است. از این رو این منبع یا باید توسط دولت تزریق شود یا ما آن را با تکیه بر منابعی که از طریق مردم کسب می‌شود، تامین کنیم.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در ادامه گفته‌های خود تاکید کرد سعی داریم تعرفه‌ها را به گونه‌ای اصلاح کنیم تا به مردم فشاری وارد نشود؛ چراکه مردم با انواع تورم‌ها درگیر هستند و باید به فکر آنها باشیم. وی افزود البته اگر تعرفه‌ها به همین گونه باشند در سال ۱۴۰۱ کیفیت شبکه کاهش می‌یابد. از این رو به سرمایه‌گذاری در این بخش نیاز است و باید مدل‌های اقتصادی این حوزه تغییر پیدا کند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا