وجود ۱۱۸ شرکت دانش‌بنیان در کرمان

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کرمان گفت: اقدامات خوبی در زمینه دانش‌بنیان انجام شده است و هم اکنون ۱۱۸ شرکت دانش‌بنیان در کرمان وجود دارد. 

کارگروه آموزش، پژوهش، فنآوری اطلاعات و نوآوری استان کرمان، بعدازظهر چهارشنبه ۲۳ خرداد با حضور استاندار کرمان، رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان و سایر اعضا در سالن پیامبر اعظم (ص) برگزار شد. 

محمدمهدی فداکار، استاندار کرمان در این جلسه با تاکید بر اتمام کار‌های نیمه تمام در حوزه دانش‌بنیان، گفت: توسعه تفکر دانش‌بنیان در همه حوزه‌ها بویژه در آموزش و پرورش و دانش‌آموزان باید شکل گیرد. 

وی با اشاره به اینکه اقتصاد دیجیتال در استان باید با جدیت پیش رود، بیان کرد: تقویت شرکت‌های استانی هم باید در دستور کار قرار گیرد، ما نیز همکاری لازم را در این زمینه خواهیم داشت. 

استاندار کرمان با ابراز امیدواری نسبت به اتفاقات خوشایند طی امسال در حوزه دانش‌بنیان، بیان داشت: در استان شاهد پیشرفت‌های خوبی بوده‌ایم، اما انتظار ما بیشتر از این است و متاسفانه نامهربانی‌هایی در این حوزه انجام شده است. 

محمدرضا وحیدی، رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان کرمان در این جلسه گفت: اقدامات خوبی در زمینه دانش‌بنیان انجام شده و هم اکنون دارای ۱۱۸ شرکت دانش‌بنیان در استان کرمان هستیم. وی بیان داشت: طی بررسی‌های انجام شده، استان کرمان موفق به کسب رتبه چهارم کشوری در حوزه دانش‌بنیان شده و این درحالی است که طی پارسال استان در رده دهم قرار داشته است. 

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا