هم اکنون دومین آیین “اعطای نشان ایمنی” منطقه جنوب شرق کشور ؛

.

هم اکنون دومین آیین “اعطای نشان ایمنی” منطقه جنوب شرق کشور با حضور احمد رضا پرنده مدیرکل بازرسی کار وزارت مردم، رضا کرمی رییس مرکز تحقیقات و‌ تعلیمات حفاظت فنی و بهداشت محیط کار و مدیران کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استانهای کرمان ، هرمزگان و سیستان و بلوچستان و جمعی از مسئولین و مدیران ایمنی در محل سازمان فنی و حرفه ای استان کرمان در حال برگزاری است.

گفتنی است با حضور سه استان از جنوب شرق کشور در این همایش ۲۱۱ درخواست از کارگاه، کارخانه و افراد حقیقی و حقوقی ارسال شد که از این تعداد در خواست ها ۱۳ شخصیت حقیقی و حقوقی نشان درجه یک ایمنی، و ۱۲ نشان درجه دو ایمنی و در نهایت ۴ نشان درجه سه ایمنی اعطا می شود.

https://www.instagram.com/divareshahr.ir

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا