هم‌زمان با آغاز هفته ملی کودک؛


کودکان مبتلا به اوتیسم و کودکان کار از خدمات شهربازی کرمان بهره‌مند شدند

دبیر کارگروه شهر دوستدار کودک شهرداری کرمان گفت: هم‌زمان با آغاز هفته ملی کودک، تعدادی از کودکان مبتلا به اوتیسم و کودکان کار، از خدمات شهربازی کرمان بهره‌مند شدند.
به گزارش کِرنا، سارا کارگرجهرمی، افزود: در نخستین روز از هفته ملی کودک، به دستور شهردار و هماهنگی با مجموعه شهربازی کرمان، فضایی فراهم شد که کودکان مبتلا به اوتیسم بتوانند از امکانات شهربازی استفاده کنند و این اتفاق برای اولین بار در شهر کرمان رخ داد.
وی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه کودکان مبتلا به اوتیسم به دلیل شرایطی که دارند

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا