همکاری شهرداری در برگزاری نمایشگاه کتاب کودک و نوجوان

شهردار کرمان تاکید کرد:

شهردار کرمان بر مشارکت و همکاری شهرداری در برگزاری نمایشگاه تخصصی کتاب کودک و نوجوان در کرمان تاکید کرد. 

به گزارش خبرنگار، سعید شعرباف، در جلسه‌ای که با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان و مدیران موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران درخصوص برگزاری نمایشگاه تخصصی کتاب کودک و نوجوان در کرمان تشکیل شد، ضمن تاکید بر همکاری شهرداری در برگزاری این نمایشگاه، افزود: با وجود مزار سردار سلیمانی، کرمان، تصویری جهانی و ملی پیدا کرده و کارهای فرهنگی و هنری در آن بیشتر دیده می‌شود.
وی خاطرنشان کرد: در سومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی، از سه کتاب کودک در ارتباط با ایشان که پرداخت غیرمستقیم کودکانه دارند، رونمایی کردیم.
شهردار کرمان با بیان اینکه در خصوص مکان نمایشگاه، آماده‌ایم همکاری کنیم، افزود: محوطه خانه شهر، پارک مجاور آن و این محدوده، زون خوبی است و می‌توانیم ورودی‌ها را ببندیم و پیاده‌راه مناسبی برای نمایشگاه کتاب کودک ایجاد شود.
شعرباف بیان کرد: در زمینه اطلاع‌رسانی و تبلیغات شهری برای نمایشگاه کتاب کودک و نوجوان، از ابتدای اسفندماه تمام‌قد در خدمتیم و در حوزه‌های پشتیبانی، تدارکات، حمل‌ونقل و اسکان نیز می‌توانیم مشارکت داشته باشیم.
وی یادآور شد: در چند نقطه از شهر کرمان، امکان مشارکت برای جذب سرمایه‌گذار در زمینه راه‌اندازی خانه کتاب را داریم. 

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان نیز در این جلسه، بیان کرد: نمایشگاه، اوایل اسفندماه برگزار خواهد شد و پیشنهاد ما برای مکان آن، به دلیل دسترسی بهتر، حسینیه ثارالله است.
محسن روحی خاطرنشان کرد: از شهرداری تقاضای مشارکت در اطلاع‌رسانی و تبلیغات شهری و آماده‌سازی مکان برگزاری نمایشگاه را داریم. 

معاون اقتصاد و فرهنگ موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران نیز بیان کرد: سه استان برای برگزاری نمایشگاه تخصصی کتاب کودک و نوجوان، کاندید شده‌اند و نظر ما این است که در کرمان برگزار شود.
حسین صفری افزود: برگزاری نمایشگاه کتاب به فضای شهر، شور و نشاط می‌دهد و هر بار که در کرمان نمایشگاه برگزار شده، ناشران با دست پر برگشتند و نمایشگاه پر شور و نشاطی برگزار شده است. 

محمدتقی حق‌بین، عضو هیئت مدیریه انجمن فرهنگی ناشران کودک و نوجوان هم با اشاره به اینکه بعد از زلزله بم نیز نمایشگاه تخصصی کتاب کودک در کرمان برگزار شده بود و در بهبود روحیه مردم کرمان در آن زمان نقش داشت، خاطرنشان کرد: نمایشگاه کتاب کودک و نوجوان با حضور ناشران درجه یک کشور برگزار می‌شود و لازم است فضای شهر متناسب با این رویداد آماده شود.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا