هفتم اردیبهشت، روز ایمنی حمل و نقل


از سال 1395، روز هفتم اردیبهشت در تقویم کشورمان به نام روز ملی حمل و نقل ایمن ثبت شده است. یکی از ارکان مهم پیشرفت کشور به خصوص در زمینه‌های اقتصادی و تجاری، حمل و نقل است. لذا مهم است که این امر با نکات ایمنی در هم آمیزد.

تلاش برای ایجاد شبکه حمل و نقل ایمن در کشور به جهت حفظ سرمایه‌های انسانی و اقتصادی انجام می‌شود. کشوری که دارای اقتصادی پویاست، در درجه اول باید برای ایجاد شبکه حمل و نقل ایمن برنامه‌ریزی کند. اهمیت ایمنی در شبکه حمل و نقلی آنجایی مشخص می‌شود که فراهم نمودن زیرساخت‌های لازم منجر به حفظ منابع انسانی می‌گردد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا