هشدار هواشناسی زرد برای کشاورزان کرمان

هواشناسی کرمان برای جلوگیری از خسارت احتمالی به محصولات کشاورزی هشدار هواشناسی سطح زرد صادر کرد.

در این هشدار آمده است: از امروز تا صبح دوشنبه ماندگاری هوای سرد در شمال مرکز و غرب استان پیش بینی میشود لذا احتمال خسارت به محصولات کشاورزی بویژه در مناطق نیمه غربی دور از انتظار نیست.

همچنین از امروز تا پایان صبح دوشنبه در مناطق زرند، شهر بابک، انار، کوهبنان، ارتفاعات جیرفت احتمال سرمازدگی است.
 
توصیه شده  به کشاورزان که تنظیم دمای گلخانه‌ها و سالن‌های پرورشی، کنترل سیستم‌های گرمایشی و تهیه سوخت کافی، استفاده از روش‌های ممکن جهت کاهش خسارت سرما در باغات و مزارع با مشورت کارشناسان کشاورزی، انتقال کندو‌ها به مناطق گرمتر و کاهش فاصله بین کندو‌ها احتمال خسارت را کم کنند. 
فرمانداری‌ها و دستگاه‌های اجرایی و امدادی جهت اتخاذ تمهیدات لازم به منظور جلوگیری از خسارات احتمالی نیز باید آمادگی داشته باشند. 

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا