هشدار به مخلان آرامش و نظم عمومی در چهارشنبه‌سوری

دادستان ماهان گفت: در ایام منتهی به شب چهارشنبه آخر سال دستگاه قضایی با هنجارشکنان و برهم زنندگان آرامش مردم و جامعه برخورد قاطع خواهد کرد.

 دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ماهان با اشاره به درپیش بودن چهارشنبه‌سوری گفت: در ایام منتهی به شب چهارشنبه آخر سال دستگاه قضایی با هنجارشکنان و برهم زنندگان آرامش مردم و جامعه خصوصا در محور هفت باغ علوی برخورد قاطع خواهد کرد.

سینا بنی اسد با بیان اینکه حفظ امنیت و آرامش جامعه همواره از اولویت‌های دستگاه قضایی است، گفت: طبیعی است که ایجاد بی نظمی و سلب آرامش مردم موجب تحت تعقیب قرار گرفتن متهمین خواهد شد و به همین منظور قاضی کشیک دادسرا به همراه مامورین فراجا به صورت میدانی و حضوری در مواجهه با جرائم مشهود برخورد قانونی خواهند داشت.

بنی اسد ادامه داد: خرید، نگهداری، حمل، توزیع و فروش مواد منفجره و مواد محترقه جرم است و متخلفان مطابق قانون مجازات خواهند شد همچنین در صورت فروش موادمحترقه غیرمجاز برای استفاده در چهارشنبه پایانی سال در مراکز تجاری، پلیس از ادامه فعالیت آنان جلوگیری خواهد کرد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا