معاون پرستاری وزیر بهداشت در کرمان:

✴️راه اندازی ۲۸ واحد آموزش به بیمار در کشور

🔸معاون پرستاری وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از راه اندازی ۲۸ واحد آموزش به بیمار در مراکز درمانی کشور به صورت پایلوت خبر داد و گفت: با راه اندازی این واحد ها می توان نقصان هایی که بعد از درمان بیماران وجود دارد رفع شود.

🔸به گزارش وب دا کرمان، دکتر عباس عبادی در مراسم افتتاح واحد آموزش به بیمار مرکز آموزشی درمانی شهید باهنر کرمان افزود: ما اگر نگاه تک حرفه ای داشته باشیم، خودخواهانه است اما اگر در آن اخلاص و خدامحوری و مردم محوری و نگاه مدبرانه باشد با استفاده از منابع موجود می توان به مردم خدمت کرد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا