معاون سازمان بسیج: سردار سلیمانی نماد همه جناح‌های سیاسی بود

معاون سازمان بسیج: سردار سلیمانی نماد همه جناح‌های سیاسی بود

معاون هماهنگ کننده بسیج مستضعفین با بیان اینکه حاج قاسم نماد همه حزب ها و جناح های سیاسی بود گفت: سردار دل ها اعتقاد داشت جبهه انقلاب و اسلام نباید ضعیف شود و با نگاه رفاقت بین همه جناح ها اتحاد ایجاد می کرد.

به گزارش خبرنگار ، سردار حسین معروفی روز چهارشنبه در گردهمایی فرزندان شهدای استان کرمان در محل حسینیه ثارالله کرمان افزود: شهید سلیمانی همچنین الگوی عملی جهان اسلام و هر فرد آزادیخواه در جهان است.

وی افزود: ضمن اینکه خاطرات حاج قاسم باید بیان شود، نظامات فکری او را نیز باید شناخت.

معروفی با اشاره به اینکه شهید سلیمانی را باید به حقیقت او معرفی کرد اظهارداشت: این سردار بزرگوار معجزه و محصول این انقلاب بود و مربی سردار دل ها رهبر معظم انقلاب است.

وی با اشاره به تهدید جمهوری اسلامی توسط ترامپ رییس جمهور سابق آمریکا تصریح کرد: حاج قاسم با پاسخی که به ترامپ داد، دشمن را تحقیر، کوچک و ایران و ایرانی را بزرگ کرد که یکی از ویژگی های بزرگ شهید سلیمانی تحقیر دشمن بود.

معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضعفین ابعاد شخصیتی سردار سلیمانی را تشریح کرد و با اشاره به ارادت سردار به ائمه (ع) اظهار داشت: بصیرت حاج قاسم مانند بصیرت حضرت عباس(ع) بود و وفاداری، ادب و معرفت نسبت به امام جامعه و ولایت پذیری نیز از همین بصیرت شهید سلیمانی نشات می گرفت.

معروفی تاکید کرد: شهدا و شهید حاج قاسم سلیمانی همه ناموس پرست بودند به طوری که در جنگی نابرابر ۱۸۸ هزار شهید دادیم و نگذاشتیم پای نحس اجنبی به خاکمان و دستش به دامان ناموسمان برسد؛ حال بگویید چه کسی ناموس پرست است؟

وی با بیان اینکه باید اندیشه زیبای شهید سلیمانی تبیین شود ادامه داد: دشمن باید بداند بعد از شهادت حاج قاسم شهید سلیمانی‌ها تولید و منتشر می‌شوند و اندیشه و مکتب شهید سلیمانی حاج قاسم ساز است.

معروفی در بخش دیگری از سخنان خود خطاب به فرزندان شهدا گفت: سعی کنید عاطفه مقدس را در وجودتان نگه دارید زیرا گره قلبی شما را به اهل بیت قوی می کند.

به گزارش فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان نیز گفت: برنامه های ایام سالگرد شهادت سردار سلیمانی از روز هشتم دی ماه آغاز شده است و تا روز یکشنبه ۱۸ دی با اجلاسیه نهایی در مصلای کرمان ادامه دارد.

سردار محمدعلی نظری افزود: این اجتماع بزرگ و باشکوه در مراسم سالگرد، آب سردی بر روی آتش این چند روز دشمن ریخت و بازتاب گسترده‌ای در سطح رسانه‌های جهانی داشت.

وی اظهار داشت: در ایام سومین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی ۲۱۶ پروژه محرومیت‌زدایی استان به صورت نمادین در شهرستان ریگان افتتاح شد و عملیات آبرسانی به ۶۳ روستا نیز در سطح استان به تعداد سال‌های عمر با برکت حاج قاسم به بهره‌برداری رسید.

به گفته وی در نتیجه اجرای این طرح ها ۵۲ هزار نفر از نعمت آب آشامیدنی سالم در قالب ۱۳ هزار خانواده برخوردار شدند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا