معاون خد‌مات‌شهری شهردار منطقه یک کرمان خبر داد:

ایجاد فضای سبز در لچکی‌های دو بزرگراه امام رضا(ع) و آیت‌الله خامنه‌ای

معاون خد‌مات‌شهری شهردار منطقه یک کرمان، از بهسازی لچکی‌های واقع در حاشیه دو بزرگراه آیت‌الله خامنه‌ای و امام رضا(ع) و ایجاد فضای سبز در این نقاط خبر داد.

به گزارش خبرنگار، وحید بهرآسمانی با اشاره به برنامه‌ریزی و فعالیت منطقه یک‌ در راستای بهسازی و توسعه فضاهای سبز، افزود: با تلاش نیروهای حوزه خدمات‌شهری شهرداری منطقه یک، لچکی‌های واقع در حاشیه دو بزرگراه، براساس طراحی،  بهسازی شده است.

وی ادامه داد: بهسازی و اجرای فضای سبز در لچکی واقع در حاشیه بزرگراه آیت‌الله خامنه‌ای مجاور شهرک صفائیه، لچکی واقع در حاشیه بزرگراه آیت‌الله خامنه‌ای، ورودی خیابان مسجد خدایی، لچکی واقع در انتهای بلوار سیدی، ورودی کوچه بهشت، لچکی واقع در بلوار شهدای خانوک، لچکی واقع در حاشیه بزرگراه آیت‌الله خامنه‌ای، ورودی خیابان رُز در حال اجرا است.

معاون خدمات‌شهری شهردار منطقه یک کرمان، هدف از اجرای این پروژه را زیباسازی منظر شهری و توسعه سرانه فضای سبز بیان کرد و یادآور شد: تخلیه خاک کشاورزی جهت اجرای فضای سبز، کاشت انواع گونه‌های گیاهی (درخت و درختچه) و نصب پایه‌چراغ جهت تامین روشنایی، ازجمله اقدمات در حال انجام در فضاهای سبز یادشده است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا