معاون خدمات‌شهری شهردار کرمان خبر داد:

ساخت و نصب سرویس بهداشتی عمومی در مسیرهای اصلی شهر

معاون خدمات‌شهری شهردار کرمان، از ساخت سرویس بهداشتی عمومی در مسیر اصلی شهر کرمان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ، محمود ایرانمنش، با بیان اینکه سال‌هاست شهر کرمان با معضل کمبود سرویس بهداشتی عمومی در سطح شهر به‌خصوص در مسیرهای اصلی و پرتردد مواجه است، گفت: مکان‌های پرتردد شهر کرمان ازجمله میدان آزادی و چهارراه سمیه، با این کمبود مواجه است.

وی افزود: وجود ساختمان پزشکان، مکان‌های تجاری متعدد و اصلی بودن مسیر از فرودگاه تا میدان شهدا، باعث شده کمبود سرویس بهداشتی در این محدوده برای مردم مشکل ایجاد کند.

معاون خدمات‌شهری شهردار کرمان ادامه داد: به همین دلیل با رفع تصرف در مسیر و جابه‌جایی موانع و رایزنی با اداره‌ها و ارگان‌ها برای جابه‌جا کردن وسایلی مانند تابلو برق یا مواردی که مانع اجرای کار است، جانمایی لازم برای ساخت سرویس بهداشتی انجام شده است.

ایرانمنش، از ساخت هشت چشمه سرویس بهداشتی برای آقایان و بانوان و دو چشمه سرویس بهداشتی برای افراد دارای معلولیت در میدان آزادی و ورودی بلوار جمهوری‌‌اسلامی خبر داد و گفت: در راستگرد چهارراه سمیه هم هشت چشمه سرویس بهداشتی برای آقایان و بانوان و دو چشمه سرویس بهداشتی سیار برای افراد دارای معلولیت نصب خواهد شد.

وی ادامه داد: در میدان شهدا، چهارراه امام جمعه و بخش‌هایی از مسیر بلوار جمهوری‌اسلامی نیز سرویس بهداشتی ایجاد خواهد شد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا