معاون خدمات‌شهری شهردار کرمان خبر داد:

فعالیت روزانه 400 کارگر تنظیف در گلزار شهدا و پردیسان قائم(عج)

معاون خدمات‌شهری شهردار کرمان گفت: در ایام مراسم سالگرد شهادت سردار دل‌ها، روزانه 400 کارگر، کارِ تنظیف و جمع‌آوری زباله را در این محدوده انجام می‌دهند.

به گزارش، محمود ایرانمنش افزود: این در حالی است که در حالت عادی، روزانه 50 کارگر تنظیف در مجموعۀ گلزار شهدا و پردیسان قائم(عج) مشغول به‌کار هستند.

وی همچنین درخصوص اقدامات واحد خدمات و تأسیسات شهرداری، با اشاره به طراحی، ساخت، نصب و رنگ‌آمیزی 223 متر نرده دور گلزار شهدا افزود: تعدادی درِ ورودی برای گلزار شهدا طراحی و ساخته شده و همچنین برای تمام ورودی‌ها به پردیسان قائم(عج)، در، ساخته شده که نصب خواهد شد.

معاون خدمات‌شهری شهردار کرمان، با اشاره به اصلاح روشنایی گلزار شهدا، خاطرنشان کرد: در مجموعۀ گلزار شهدا و پردیسان قائم(عج)، ازجمله در تمام خیابان‌های فرعی پردیسان قائم(عج)، هرجا نیاز به سرویس بهداشتی بوده، سرویس بهداشتی احداث شده و در پارکینگ جدیدالاحداث نیز چهار چشمه سرویس بهداشتی برای خانم‌ها و چهار چشمه برای آقایان ساخته شده است.

ایرانمنش افزود: همچنین با همکاری شهرداری منطقه دو، در پارکینگ، چهار چشمه حمام ساخته شده است.

وی افزود: جهت تأمین امنیت گلزار شهدا و پردیسان قائم(عج)، مجموعاً 6000 مترمربع فنس‌ اجرا می‌شود که هزار تیر برای فنس‌کشی توسط واحد خدمات و تأسیسات شهرداری نصب شده است.

معاون خدمات‌شهری شهردار کرمان، با اشاره به آماده‌سازی پارکینگی به مساحت 24 هزار مترمربع، خاطرنشان کرد: 12 هزار مترمربع از پارکینگ جدیدالاحداث، آسفالت شده و آسفالت 12 هزار مترمربع دیگر نیز در حال اجراست.

ایرانمنش افزود: در حالت عادی، روزانه 50 کارگر تنظیف در مجموعۀ گلزار شهدا و پردیسان قائم(عج) مشغول به‌کار هستند، اما در ایام مراسم سالگرد شهادت سردار دل‌ها، روزانه 400 کارگر به‌صورت ثابت، کار تنظیف و جمع‌آوری زباله را در این مجموعه انجام می‌دهند.

وی بیان کرد: چند مخزن 4000 و 2000 لیتری آب به مجموعۀ گلزار شهدا و پردیسان قائم(عج) اضافه شده تا در این ایام مشکل آب شُرب نداشته باشیم؛ ضمن اینکه چهار مخزن 10 هزار لیتری نیز جهت رفاه مردم احداث شده است.

معاون خدمات‌شهری شهردار کرمان، با بیان اینکه سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری، 20 سرویس بهداشتی و دو حمام برای خانم‌ها و آقایان اضافه کرده است، گفت: سرویس‌های بهداشتی نیز روزانه نظافت می‌شود.

ایرانمنش، از غبارروبیِ قبور شهدا به‌صورت روزانه خبر داد و افزود: آب‌نماها و جدول‌ها نیز، رنگ‌آمیزی و اصلاح شده است.

وی بیان کرد: سازمان مدیریت پسماند شهرداری هم در طول دهۀ مقاومت، یک دستگاه جرثقیل در مجموعۀ گلزار شهدا و پردیسان قائم(عج) مستقر می‌کند تا در صورت نیاز استفاده شود.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا